Günlük Program
3 - 4 Yaş
  SAATLER   ETKİNLİKLER
08.00 – 08.45 Okula geliş / Özgür zaman etkinlikleri – ilgi köşeleri
08.45 – 09.00 Sabah jimnastiği / Plates, jimnastik, yoga, denge çalışmaları, doğa yürüyüşü
09.00 – 09.30 Temizlik / Kahvaltı / Temizlik / Sabah sohbeti
09.30 - 09.45 Çember
09.45 – 10.10 İngilizce
10.10 – 10.30 Bilişsel etkinlikler / Anadil (Pazartesi, Salı, Perşembe)
Bilişsel etkinlikler / Okuma yazmaya hazırlık (Çarşamba, Cuma)
10.30 – 11.00 Branş etkinlikleri / Sanat atölyesi / Resim – seramik (Pazartesi)
Branş etkinlikleri / Satranç (Salı)
Sanat atölyesi (Çarşamba, Perşembe)
Proje etkinlikleri (Cuma)
11.00 – 11.10 Sanat ve tasarım etkinliği / Müzik, ront
11.10 – 11.30 Bilişsel etkinlikler / Gems - Matematik (Pazartesi, Salı, Perşembe)
Bilişsel etkinlikler / Bilim atölyesi – Gems - Fen ve doğa çalışmaları (Çarşamba, Cuma)
11.30 – 12.00 Oyun etkinlikleri / Bahçe – Oyun salonu
12.00 – 12.45 Temizlik / Öğle yemeği / Diş fırçalama ve temizlik
12.45 – 13.00 Bilişsel etkinlikler / Anadil – Hikaye, masal okuma-oluşturma
13.00 – 14.45 Uyku ve dinlenme
14.45 – 15.00 Sanat ve tasarım etkinliği / Müzik ront
15.00 – 15.45 Branş etkinlikleri / Hareket atölyesi – Dans (Pazartesi)
Branş etkinlikleri / Ses atölyesi – Müzik, orff (Salı)
Eğlenceli etkinlikleri / Mutfak atölyesi – Aşçılık okulu (Çarşamba)
Branş etkinlikleri / Satranç (Perşembe)
Branş etkinlikleri / Sahne sanatları atölyesi – Yaratıcı drama (Cuma)
15.45 – 16.15 İkindi kahvaltısı
16.15 – 16.30 Proje etkinlikleri / Satranç (Pazartesi, Çarşamba)
Branş etkinlikleri / Sanat atölyesi – Resim, seramik (Salı)
Branş etkinlikleri / Hareket atölyesi (Perşembe)
Haftanın sunumu (Cuma)
16.30 – 16.50 Oyun etkinlikleri / Akıl oyunları; Yap-boz, lego, tangram, domino, dama… (Pazartesi)
Oyun etkinlikleri / Bellek oyunları; Hafıza kartları… (Salı)
Oyun etkinlikleri / Taklit oyunları; Sessiz sinema, pandomim… (Çarşamba)
Oyun etkinlikleri / Bireysel bedensel oyunlar; Bowling, halka atma... (Perşembe)
Oyun etkinlikleri / Takım oyunları; Yarışma X Dayanışma (Cuma)
16.50 – 17.00 Çember / Duygu paylaşımı
17.00 – 17.30 Oyun etkinlikleri / Özgür zaman – İlgi köşeleri (Pazartesi, Salı, Çarşamba)
Sinema (Perşembe)
Eğlenceli etkinlikler / Tematik parti, yarışma (Cuma)
17.30 – 17.45 Sahne sanatları atölyesi / Kukla
17.45 – 18.00 Hazırlıklar ve eve gidiş
5 - 6 Yaş
  SAATLER   ETKİNLİKLER
08.00 – 08.45 Okula geliş / Özgür zaman etkinlikleri – ilgi köşeleri
08.45 – 09.00 Sabah jimnastiği / Plates, jimnastik, yoga, denge çalışmaları, doğa yürüyüşü
09.00 – 09.30 Kahvaltı / Temizlik / Sabah sohbeti
09.30 - 09.45 Çember
09.45 – 10.10 Branş etkinlikleri / İngilizce 
10.10 – 10.30 Bilişsel etkinlikler / Anadil
10.30 – 11.00 Branş etkinlikleri / Sanat atölyesi / Resim – seramik (Pazartesi)
Branş etkinlikleri / Satranç (Salı)
Sanat atölyesi (Çarşamba, Perşembe)
Proje etkinliği ( Cuma)
11.00 – 11.10 Sanat ve tasarım etkinliği / Müzik, ront
11.10 – 11.30 Bilişsel etkinlikler / Matematik (Pazartesi, Salı, Perşembe)
Bilişsel etkinlikler / Okuma yazmaya hazırlık (Çarşamba, Cuma)
11.30 – 12.00 Oyun etkinlikleri (Büyük grup) / Bahçe – Oyun salonu
12.00 – 12.45 Temizlik / Öğle yemeği / Diş fırlama ve temizlik
12.45 – 13.00 Bilişsel etkinlikler / Anadil – Hikaye, masal okuma-oluşturma
13.00 – 13.20 Bilişsel etkinlikler / Okuma-yazmaya hazırlık (Pazartesi, Salı, Perşembe)
Bilişsel etkinlikler / Gems-Matematik (Çarşamba, Cuma)
13.20 – 13.30 Çember / Duygu paylaşımı
13.30 – 14.00 Oyun etkinlikleri / Akıl oyunları; Yap-boz, lego, tangram, domino, dama… (Pazartesi)
Oyun etkinlikleri / Bellek oyunları; Hafıza kartları… (Salı)
Oyun etkinlikleri / Taklit oyunları; Sessiz sinema, pandomim… (Çarşamba)
Oyun etkinlikleri / Bireysel bedensel oyunlar; Bowling, halka atma... (Perşembe)
Oyun etkinlikleri / Takım oyunları; Yarışma X Dayanışma (Cuma)
14.00 – 14.30 Branş etkinlikleri / İngilizce
14.30 – 15.50 Bilişsel etkinlikler/ Bilim atölyesi – Gems/Fen ve doğa çalışmaları (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Cuma)
Branş etkinlikleri / Bilgisayar laboratuarı - Bilgisayar (Perşembe)
14.50 – 15.00 Sanat ve tasarım etkinliği / Müzik ront
15.00 – 15.45 Branş etkinlikleri / Hareket atölyesi – Dans  (Pazartesi)
Branş etkinlikleri / Ses atölyesi – Müzik, orff (Salı)
Eğlenceli etkinlikler / Mutfak atölyesi – Aşçılık okulu (Çarşamba)
Eğlenceli etkinlikler / Satranç (Perşembe)
Branş etkinlikleri / Sahne sanatları atölyesi – Yaratıcı drama (Cuma)
15.45 – 16.15 İkindi kahvaltısı
16.15 – 17.00 Proje etkinlikleri (Pazartesi, Çarşamba)
Branş etkinlikleri / Sanat atölyesi – Resim, seramik (Salı)
Branş etkinlikleri / Hareket atölyesi – Dans (Perşembe)
Branş etkinlikleri / IHaftanın sunumu (Cuma)
17.00 – 17.30 Oyun etkinlikleri / Özgür zaman - İlgi köşeleri (Pazartesi, Salı, Çarşamba)
Sinema (Perşembe)
Eğlenceli etkinlikler / Tematik parti, yarışma (Cuma)
17.30 – 17.45 Sahne sanatları atölyesi / Kukla
17.45 – 18.00 Hazırlıklar ve eve gidiş

 

 

Anasayfa